חורף קר מאד

נשלח ב-22/12/17

היה זה סתיו והאינדיאנים בשמורה המרוחקת, שאלו את הצ’יף החדש שלהם האם החורף עומד להיות קר או מתון?

הואיל והצ’יף גדל בחברה המודרנית, ולא חונך על ברכי הסודות העתיקים, הוא לא יכול היה לומר מה עומד להיות מזג האוויר כשהביט בשמיים. בכל זאת, על כל צרה שלא תבוא, ענה לבני השבט כי החורף אכן עומד להיות קר, ושעל בני הכפר לאסוף עצים להסקה כדי להיות מוכנים.

כמו כן, בהיותו מנהיג מעשי, עלה במוחו רעיון. הוא הלך עד לתא הטלפון הקרוב, התקשר לשירות המטאורולוגי ושאל: “האם החורף הקרב עומד להיות קר?” “נראה כאילו חורף זה אכן עומד להיות קר למדי,” ענה החזאי מהשירות המטאורולוגי.

לפיכך חזר הצ’יף אל אנשיו והורה להם לאסוף כמות גדולה יותר של עצים, כדי להיות מוכנים.

שבוע מאוחר יותר, התקשר הצ’יף אל השירות המטאורולוגי בשנית ושאל: “האם זה עומד להיות חורף קר מאוד?” “כן, זה בהחלט עומד להיות חורף קר מאוד” ענה החזאי מהשירות המטאורולוגי.. הצ’יף הורה לאנשיו לאסוף כל פיסת עץ שיוכלו למצוא.

שבועיים מאוחר יותר, שוב התקשר הצ’יף לשירות המטאורולוגי: “האם אתם בטוחים לגמרי שהחורף עומד להיות קר מאוד?” שאל. “ללא ספק!” השיב החזאי “זה עומד להיות אחד החורפים הקרים ביותר בהיסטוריה!”

“באמת?!” התפלא הצ’יף, “איך אתם יכולים להיות כל כך בטוחים?” “כי האינדיאנים אוספים עצים כמו משוגעים…”

הסיפור הזה מוקדש באהבה לכל חברי הפייסבוק שלי שחיים במדינות קרות ומתעטפים בימים אלה בבגדים חמים. מצורפת אליו תפילה עמוקה לגשם שירווה את האדמה הצמאה של הארץ היפה שלנו…

סיפור/בדיחה שמסתובב ברשת. את הגרסה שלפניכם מצאתי באתר “בא במייל”.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *