3 שערות משפמו של האריה

נשלח ב-20/10/17

יום אחד הגיעה אשה אל קוסם הכפר ובקשה שיקוי אהבה כדי להחזיר אליה את אהבתו של בעלה. הקוסם אמר שישמח להכין לה שיקוי כזה אלא שלשם כך יזדקק לשלוש שערות משפמו של אריה.

מה עשתה? לקחה בשר יצאה אל היער הניחה לפני המערה של האריה וטיפסה על עץ גבוה, בערב הגיע האריה רחרח אותה לקח את הבשר ונעלם במערה.

כך עשתה כל יום ובכל יום עמדה קצת יותר קרוב עד שביום השלושים הניחה את הבשר ועמדה לידו, כשהגיע האריה הביטה ישר לתוך עיניו שלחה יד ותלשה שלוש שערות משפמו והוא לקח את הבשר ונעלם במערה. לקחה האישה את שלוש השערות והלכה אל הקוסם כדי שיכין את השיקוי המבוקש.

הקוסם שאל “איך השגת את השערות?” והאשה סיפרה כל מה שעשתה. אמר לה הקוסם: “אשה טובה, אם היית מספיק חכמה, אמיצה וסבלנית לעשות מעשה כזה, אני בטוח שתוכלי לחזור הביתה ולהחזיר אליך את אהבת בעלך”…

בתוך כולנו יש עצמה יצירתיות ומשאבים רבים נוספים שאנחנו לא מודעים אליהם. הרבה פעמים מפגש עם רגשות כואבים (בסיפור בעיית אהבה) גורם לנו לצאת למסע שבמהלכו אנחנו מתחברים למשאבים הפנימיים שלנו. זה מה שקרה לי. אני שמחה לדווח שהמסע שהתחיל מכאב גדול הוביל אותי למחוזות של שמחה והגשמה שלא שיערתי שאפשריים בשבילי.

את הסיפור מצאתי באתר המקסים גולם


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.